Ziemas pasaka

Programmas “Latvijas skolas somas “ ietvaros decembrī 1.-.5.klašu skolēni devās muzikālajā ceļojumā “Ziemas pasaka”. Muzikālo ceļojumu skatījās un klausījās digitāli.

Skatoties un klausoties ,,Ziemas pasaku” skolēni iejutās sešās dažādās pasakās un dziedāja līdzi  Ziemassvētku dziesmas.

1.klases skolēniem iepatikās M. Stārastes pasaka ,,Ziemas pasaka,” kurā stāstīts par piparkūku vīriņu Kraukšķīti, kurš dodas brīnišķīgā piedzīvojumu ceļojumā, satiekot dažādus pasaku varoņus.

2.klases skolēniem patika pasaka par kurpnieku un mazo ziemeļbriedēnu Rūdolfu. Pēc video noskatīšanās skolēni atbildēja uz sagatavotajiem jautājumiem un minēja krustvārdu mīklu par redzēto un dzirdēto.

3.klases skolēniem patika klausīties visas sešas pasakas, no kurām ieguva atziņas sev. Dziedāja līdzi pazīstamās un skaistās Ziemassvētku dziesmas, iesaistījās dejās. kas radīja svētku sajūtas.

4. klases skolēni ar patiku noskatījās uzvedumu, pēc tam ilustrēja koncertuzvedumā redzēto, kā arī latviešu  valodas un angļu valodas stundās mācījās rakstīt vēstuli Ziemassvētku vecītim.

5. b klases skolēni noskatījās uzvedumu teātra mākslas stundās un runāja par varoņiem, viņu raksturiem.

Paldies SIA “Framest Music” par interesanto izglītojoši izklaidējošo digitālo nodarbību “Ziemassvētki pasaka”.

Rīgas Arkādijas vidusskolas projekta “Latvijas Skolas soma” koordinatore Ingrīda Spriņģe