Rīgas Arkādijas vidusskola svin Latvijas valsts svētkus!

17. novembrī notika skolas Svētku līnija MS Teams platformā. Direktore Nataļja Mitrofanova apsveica skolēnus, skolotājus ar Latvijas neatkarības dienu. 

Svētku pasākumu ietvaros, mūsu skolā notika Latvijas karšu konkurss, kurā piedalījās sākumskolas skolēni. Konkursa labākie darbi tagad atrodas skolas izstādē: “Latvijas silueta portreti”. Visas klases kurās piedalījās konkursā ir apbalvotas ar diplomiem par aktīvu piedalīšanos. Tā ir: 1.A, 1.B, 1.C, 1.L, 1.L2, 2.A, 2.B, 2.C, 2.L, 3.A, 3.B, 3.C, un 3.L klase. Paldies visiem skolēniem un klašu audzinātājiem par aktīvu dalību, par fantāziju un mīlestību darbam! 

Paldies mūsu skolas dizaineriem, māksliniekiem Larisai Poļakovai, Veltai Ķešānei un laborantei Nadeždai Rozarjonovai par skolas noformējumu, par izstādes noformējumu, skaistumu un svētku noskaņojumu!

no images were found

Related Images: