Esam 3. labāka futbola komanda Zemgales priekšpilsētā

19. septembrī mūsu skolas 6. – 7. klases zēnu komanda piedalījās Zemgales priekšpilsētas starpskolu sacensībās futbolā. Mūsu apakšgrupā bija trīs skolas: Rīgas 95. vidusskola, Ziemeļvalstu ģimnāzija, Āgenskalna Valsts ģimnāzija. 

Spēlētāji bija vienoti un komandai piemita lieliska sadarbība, kas ļāva mums pārvarēt daudzas grūtības laukumā. Mūsu zēni pārliecinoši uzvarēja visās trīs spēlēs un garantēja vietu finālsacensībās.

21. septembrī notika finālsacensības par godalgotām vietām ar Ziepniekkalna vidusskolu un Rīgas Angļu ģimāziju. Mūsu skolas komanda izrādīja izcilu izturību un spēku uz laukuma, cīnoties ar stiprām skolām. Pēc divām spēlēm Rīgas Arkādijas vidusskolas komanda izcīnīja 3. vietu. Mēs varam lepoties par mūsu zēnu komandu, kuri spējuši pierādīt savu talantu un prasmes futbolā.

Apsveicam mūsu komandu!

Sagatavoja Anastasija Golovčinska