Ziemassvētku pasākumi pamatskolā

Decembrī pēdējā mācību nedēļā sākumskolā bija īpaši pārsteigumi –  pie skolēniem viesojās Ziemassvētku vecītis, rīkota interaktīvā Ziemassvētku izrāde (Skolas Teātra studija), bet skolotajiem īpašu Ziemassvētku stundu palīdzēja rīkot skolēnu vecāki.

Bērni ar lielāko prieku spēlēja rotaļas, mina mīklas, piedalījās dažādos konkursos. Ziemassvētku vecītis sveica bērnus Ziemassvētkos un vēlēja ticēt brīnumiem, būt paklausīgiem, teicami mācīties un cienīt vienam otru. Bērni saņēma skaistas un garšīgas dāvanas un parādīja sevi no radošās puses, jo skaitīja pantiņus un stāstīja Ziemassvētku vecītim, ko ir iemācījušies jaunu un interesantu skolā.

Interaktīvajā stundā skolēniem bija iespēja veikt eksperimentus ar sauso ledu, kas izraisīja daudz emociju.

20. decembrī skolā norisinājās skolas ziemas pasākums – “Ziemassvētki nāk!” 4. – 6. klašu skolēniem, kurš tika veltīts Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam. 

Pirmajā pasākumā daļā – katra klase uzstājās ar saviem priekšnesumiem – dziesmas, dejas un instrumentālas kompozīcijas, lai uzdāvinātu viens otram svētku noskaņojumu! 

Otrajā pasākumā daļā –  tika piedāvāti dažādi konkursi, sacensības un atrakcijas Ziemassvētku tematikā, kuros skolēni labprāt piedalījās.  

Paldies mūsu DJ skolotājam Vjačeslavam Gaidamakam par mūziku! 

Paldies mūsu pasākuma vadītājiem! 

Paldies visiem dalībniekiem par skaistām dziesmām, dejām un priekšnesumiem! Jūs visi esat skaisti un talantīgi!