Sasniegumi sportā

2022./2023. mācību gads sākumā notika spartakiāde starp skolām priekšpilsētās un Rīgas pilsētā.
Septembrī mūsu skola piedalījās futbolu sacensībās starp 4.-5., 6.-7. un 8.-9. klašu zēnu komandām. Labus rezultātus sasniedza 4.-5. klašu skolēni. Apakšgrupā zēni izcīnīja uzvaru pret Friča Brīvzemnieka pamatskolu un Ziemeļvalstu ģimnāziju un garantēja sev balvas vietu rajona sacensību finālā. Spraigā cīņā mūsu komanda diemžēl zaudēja divas spēles – Rīgas Angļu ģimnāzijai un Ziepniekkalna vidusskolai, tomēr izcīnīja 3.vietu. Apsveicam mūsu komandu!

Oktobra sākumā skolēni padalījās volejbola sacensībās 10.-12. klašu grupā. Komanda, izcīnot uzvaru smagā cīņā pret stipriem pretiniekiem, Zolitūdes ģimnāziju un 47.vidusskolu, iekļuva finālā. Fināls nebija veiksmīgs mūsu skolēniem, jo Āgenskalna valsts ģimnāzijas un Rīgas Angļu ģimnāzijas komandas sastāvā bija Latvijas izlases dalībnieki. Tomēr spēles bija spraigas uz iespaidīgas. Mūsu komanda cīnījās godam un ieguva 3.vietu.